Dominantní výkon kadetek

Kadetky / Juniorky

V sobotním domácím utkání proti Vsetínskému Basketu naše děvčata předvedla dobrý výkon. Na hřišti dominovala od první minuty až do závěrečného hvizdu. Přesvědčivá výhra o více než sto bodů byla zasloužená.

V sobotním domácím utkání proti týmu Vsetínský Basket naše děvčata předvedla pěkný výkon. Dominovala na hřišti od samého začátku až do konce. Více jak stobodová konečná výhra hovoří jasně o naší převaze.

Bruntálská sestava byla tentokrát početnější a zkušenější, což se oproti předchozímu utkání v Mohelnici výrazně projevilo. Děvčata, která minule musela doslova bojovat na bahnitém poli, se tentokrát mohla naplno předvést ve hře a ukázat, co v nich je.

Hostující basketbalově méně zkušený tým dorazil pouze v sedmi hráčkách. Po celý zápas se snažil bránit zónovou obranou. My jsme však dokázali tuto zónu efektivně překonávat rychlým přechodem do útoku, přesnou kombinací a úspěšnou tříbodovou střelbou. Bruntálská obrana naopak způsobila hostujícím hráčkám nemalé potíže. Vsetínské dívky se trápily v individuálních činnostech, jejich kombinace byly pomalé a nepřesné, což jsme dokázali využít k tlaku a nutit ke ztrátám míče.

Do poločasové přestávky jsme se ujali výrazného vedení, což nám dalo příležitost následně zapojit do hry i naše mladší hráčky. Ty si vedly velice dobře. Nejenže se střelecky prosadily, ale také dokázaly udržet krok se zkušenějšími spoluhráčkami.

Utkání bylo tentokrát jednodušší. Všechna naše děvčata se dokázala střelecky prosadit a přispěla ke konečnému výsledku.

SK Bruntál v. Vsetínský Basket   119:8   (35:0, 34:0, 18:3, 32:5)

Body: Šimová Melánie 30, Jedrzejczyková Natálie 16, Mičková Markéta 16, Mohelníková Eliška 14, Františáková Daniela 11, Kolářová Adéla 8, Němcová Tereza 8, Balušková Valerie 4, Klimešová Justýna 4, Špičáková Kateřina 4, Světničková Nela 2, Šibalová Adéla 2. Trojky: 9:0. Trestné hody: 13/2-3/2. Fauly: 10:12. Rozhodčí: Jedličková Kateřina, Šesták Matěj.