Výsledky týdne (23. – 29.09.2024)

Výsledky týdne

V minulém týdnu se do utkání zapojily týmy mužů, starších žaček U15 a minižáků U13. Muži si přivezli výhru z Rožnova pod Radhoštěm, zatímco děvčata byla úspěšná v souboji s týmem z Valašského Meziříčí. Naši minižáci měli bilanci 1:1, když nejprve prohráli s mladíky z Hladnova, poté si poradili s Frenštátem pod Radhoštěm.

Muži

pátek, 27.09.2024

TJ Rožnov pod Radhoštěm v. SK Bruntál   61:79   (18:27,19:15,12:13,12:24)

Bruntálští muži chtěli v prvním venkovním utkání navázat na úspěšný domácí start. V úvodní části zápasu si díky kvalitní útočné hře vybudovali náskok. V dalším průběhu už hra nebyla tak snadná a začala se vyrovnávat. Bruntál si však dokázal udržet mírný náskok. V poslední čtvrtině znovu prokázali ofenzivní ambice, které podpořila solidní práce v obraně.

Body: Šutovský Jan 15,Mikula Filip 14, Mareš Vojtěch 10, Kmošek Jakub 9, Vodička Svatopluk 9, Němčík Petr 8, Štěpán Ivo 4, Zadovei Jiří 3, Tkačík Jakub 3, Matela Štěpán 2, Kolomý Tadeáš 2. Trojky: 5:7. Trestné hody: 30/12-28/16. Fauly: 29:24. Rozhodčí: Hudec Filip, Doležal Vratislav.

Žačky U15

sobota, 28.09.2024

SK Bruntal v. Basket Valmez   53:35   (19:6, 9:4, 9:11, 16:14)

Žačky U15
Domácím děvčatům se povedla první polovina utkání, kdy na palubovce dominovala a tuto převahu úspěšně proměnila v rozhodující náskok. Po poločasové přestávce se hra vyrovnala jak herně, tak bodově. To bylo částečně způsobeno menší rotací hráček a částečně poklesem koncentrace.

Body: Tsarucha Klaudia 20, Špičáková Kateřina 11, Balušková Valerie 9, Němcová Tereza 7, Svobodová Natálie 4, Trnková Alexa 2, Bielčíková Marie, Panochová Marie. Trojky: 0:. Trestné hody: 21/7-16/4. Fauly: 16:18. Rozhodčí: Dolinek Ivo, Šesták Matěj.

Starší minižáci U13

neděle, 29.09.2024

Náš nejmladší tým vyrazil do Ostravy ke svým prvním zápasům, které se odehrály formou miniturnaje tří týmů. V úvodním utkání naši mladíci nestačili na zkušenější tým Hladnova. Už první čtvrtina ukázala, kdo bude na hřišti dominovat. Přestože se naši hráči v průběhu zápasu dostali více do hry, na zvrat to nestačilo. Ve druhém utkání jsme se ocitli v opačné pozici. Proti Frenštátu se nám výborně povedla první čtvrtina, což bylo klíčové pro konečné vítězství, protože zbytek zápasu byl již vyrovnaný.

BK Hladnov Ostrava v. SK Bruntal   55:34   (26:0,19:15,6:12,4:7)

Body: Pustějovský Martin 10, Karlík Matěj 8, Petruska David 5, Binder Ondřej 4, Morong Tomáš 4, Klimša Miloslav Lukáš 2, Doubravský Jiří 1, Kukla Bohdan, Petruska Lukas, Stroiev Vladyslav. Trojky: 0:0. Trestné hody: 24/12-14/3. Fauly: 21:19. Rozhodčí: Jurda Aleš, Němcová Eva.

SK Bruntal v. SBŠ Frenštát pod Radhoštěm   56:45   (25:7, 11:14,12:13,8:11)

Body: Pustějovský Martin 16, Karlík Matěj 13, Morong Tomáš 8, Klimša Miloslav Lukáš 5, Doubravský Jiří 4, Petruska Lukáš 4, Kukla Bohdan 3, Stroiev Vladyslav 3, Binder Ondřej, Petruska David. Trojky: 0:0. Trestné hody: 24/12-14/3. Fauly: 21:19. Rozhodčí: Němcová Eva, Janus Jakub.